Sieniniai paneliai, faneravimas

Sieniniai paneliai

Terminas „Boiserie“ kilęs iš Prancūzų kalbos ir šio žodžio paaiškinimas skambėtų maždaug taip: „Kambario sienų apdėjimas (aptaisymas) medžiu“. Boiserie „gimsta“ iš poreikio apsisaugoti nuo darganų ir šaltų žiemos dienų , didelių rūmų bei pilių kambariuose, izoliuojant akmenines sienas šiltesne medžiaga – medžiu.

Tai „gimsta „ ir „prigyja“ Prancūzijoje , kur keičiantis laikotarpiams, aplinka tampa ypač turtinga įvairių stilių apdailos dekoracijoms. Versalio rūmuose yra daugybė tokio tipo dekoravimo pavyzdžių. Plokštės dažnai buvo naudojamos ne tik sienoms , bet ir durims, pertvaroms bei kabinoms. Labai dažnai paveikslai buvo statomi pačiame Boiserie, todėl paveikslą įrėmindavo jame.

Šiandien Boiserie gaminama su išmatavimu kaip sienos apdaila, padarant bibliotekas, spintas, duris bei kitus elementus, kurie kambariui suteikia aristokratiškos prabangos.

Galima patalpų apdaila medžiu, naudojant įvairias medžio rūšis: ąžuolą, juodalksnį, pušį, riešutmedį, uosį, vyšnią, egzotinę įvairių rūšių medieną bei medžio faneruotes. Boiserie yra projektuojami pagal kiekvieno kliento patalpas bei individualius pageidavimus.

Šiandieną, ištobulėjus gamybinėm galimybėms, sieniniai paneliai pritaikomi tiek viešuosiuose objektuose , tiek individualioje erdvėje. Tik labai subtilaus skonio bei prabangą vertinantys klientai išdrįsta „įsileisti“ praeitų laikotarpių dvasia alsuojančius tikro medžio , drožiniais puoštus sienų panelius.

Mūsų patirtis bei profesionalumas padės įgyvendinti Jūsų fantazijas bei norus.